grudzień 16, 2020
livigno_narty

Pięć najlepszych miejsc do nauki jazdy na nartach w Europie

Nauka nowej umiejętności nie tylko zajmuje twój umysł, ale także pomaga ci skupić się na czymś pozytywnym. Jest to sposób na ucieczkę od niekończącego się cyklu wiadomości i mediów społecznościowych i zrobienie czegoś pozytywnego. Niezależnie od tego, czy masz pięć czy pięćdziesiąt pięć lat, nauka jazdy na nartach nigdy nie jest za późno. Może łatwiej jest zacząć młodo, ale ucząc się podstaw na odpowiednich stokach dostosowanych do poziomu, możesz przejść do jazdy na nartach w każdym wieku. Może być trudno wiedzieć, od czego zacząć, jeśli chodzi o rezerwację urlopu narciarskiego dla początkujących. Jest tak wiele ośrodków do wyboru, ale jak wybrać ten najlepszy? Na co masz uważać, a czego unikać? Z pomocą przychodzi nasz przewodnik po bnajlepsze miejsce do nauki jazdy na nartach w Europie pomoże Ci odpowiedzieć na wszystkie te pytania, a także zawierać praktyczne wskazówki i porady.

Trzy

wskazówki, jak przygotować się do pierwszego wyjazdu na narty

1. Ponieważ zwykle są one nieco spokojniejsze niż te większe, szukajcie mniejszych ośrodków narciarskich (około 100 km tras). Pora roku, w której podróżujesz, zależy od tego, jak bardzo jest zajęta. Półmetek wydaje się być dość zajęty, więc będziesz miał więcej góry dla siebie i mniej ludzi whizzing przez, jeśli możesz to zatrzymać.
  2. Abyś mógł ruszyć, potrzebne są zajęcia, więc dobra lekcja jazdy na nartach to konieczność. Poniższe ośrodki słyną z doskonałych szkółek narciarskich. Dobry instruktor sprawi, że z nerwowego Bambi na śniegu w mgnieniu oka zmienisz się w pozytywnego influencera.
  3. Wreszcie, dobra wartość jest niezbędna. Jeśli jesteś Beckhamami, nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy na coś, czego nie jesteś 100% pewien, że zabierzesz ze sobą. Wybraliśmy ośrodki, które nie tylko dadzą ci najlepszy początek dla twojej miłości do narciarstwa; nie będą nawet łamać banku.

Oto Piątka Najlepsze miejsce do nauki jazdy na nartach w Europie.

1. Les Deux Alpes

2 Alpy, przede wszystkim ze względu na charakter ośrodka, to nasza pierwsza opcja dla niedoświadczonych narciarzy. Wiele wysokogórskich doświadczeń w innych ośrodkach jest ograniczonych, ale w "L2A" można bez problemu jeździć na nartach w górach. Magia tkwi w wyciągu Jandri Express 1, umożliwiającym nartom i piłkarzom wjazd na lodowiec na wysokości 3400 metrów od ośrodka. Miejsce startu jest na górze, nie na dole, a do popularnego after baru Pano przy środkowej stacji można łatwo dotrzeć.

1. Szkoła narciarska Livigno

Szkoła narciarska w Livigno zapewnia idealne warunki do nauki jazdy na nartach lub doskonalenia techniki narciarskiej. W ośrodku narciarskim Dos 18 Livigno via Saroch znajduje się szkoła narciarska Livigno. Zbudowana dla dzieci, dorosłych i w każdym wieku. Szkoła narciarska Livigno jest z pewnością położona w najlepszym obozie szkoły narciarskiej w Livigno z postępującą trudnością na stokach. Szkoła narciarska Livigno jest idealnym miejscem, aby rozpocząć swoją przygodę z instruktorem i trafić na najwyższe stoki dzięki kolejce linowej carosello 3000 w pobliżu punktu spotkań szkoły narciarskiej Livigno, jeśli nie jesteś początkujący, ale chcesz doskonalić swoją technikę.

1. La Plagne

Rozległa miejscowość z dziewięcioma obszarami wiejskimi dla ośrodków narciarskich, La Plagne pojawia się na wielu listach "best for". Dla początkujących jest to jednak świetna opcja, aby bazować w Plagne Bellecote. Dzięki czterem wyciągom krzesełkowym i gondoli w Plagne Bellecote jazda na nartach jest na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo, wieczorny dojazd autobusem lub gondolą do Belle Plagne jest bardzo łatwy. W środku wioski znajduje się podgrzewany basen zewnętrzny z widokiem na stok.

1. Meribel

Narty w "3 dolinach" to pierwsze preferencje wielu ludzi. Prawdopodobnie słyszałeś o tym, nawet jeśli nigdy nie byłeś w Alpach. Courchevel, Meribel i Val Thorens to doskonałe ośrodki, ale dla początkujących doskonały jest Meribel. Cieszy się najlepszą pogodą w tych trzech ośrodkach, jest osłonięty przez strome góry i ma przyzwoitą liczbę łatwych tras, nie wszystkie zielone, ale łatwe niebieskie. Poza jazdą na nartach można skorzystać z zabaw na skuterach śnieżnych, szczeniąt husky, jazdy na rakietach narciarskich, popływać w basenie olimpijskim lub zrelaksować się w jednym z kilku centrów odnowy biologicznej, a przejście dla pieszych prowadzi do najwyższych gór i obiadów takich jak La Folie Douce.

1. Breckenridge

Dzika karta, choć zasłużona. 'Breck' znajduje się wysoko w Górach Skalistych Kolorado, ale z lotniska w Denver lub z londyńskiego Heathrow w jedną stronę zajmuje tylko dwie godziny. Jazda na nartach w USA to doświadczenie, którego każdy powinien spróbować, a miejscowi sprawiają, że każdy czuje się absolutnie mile widziany w typowy dla Stanów sposób. Otrzymasz absolutnie pierwszorzędne nauczanie w małych grupach jako nowicjusz, na niezatłoczonych stokach bez wyciągów i z niesamowitym śniegiem.

Ruszaj się i naucz się jeździć na nartach tej zimy

Mamy nadzieję, że ten artykuł zainspirował Cię do opuszczenia ciepłego łóżka i zbadania kilku opcji, aby cieszyć się na zewnątrz tej zimy. Dla zdrowia Twojego umysłu i ciała, wybór najlepsze miejsce do nauki jazdy na nartach w Europie jest ważne. Jeśli zrobisz to w odpowiednim miejscu z odpowiednimi ludźmi, nauka jazdy na nartach jest łatwa, więc zrób plan, aby cieszyć się jakąś aktywnością na śniegu już teraz.