Nasza cena Cennik szkółek narciarskich Livigno

Pakiety narciarskie LivignoSkorzystaj z jednej z ofert narciarskich Livigno i popraw swoją technikę lub naucz się od podstaw. Szkoła narciarska Livigno stara się szerzyć radość z jazdy na nartach dla każdego.

Pakiety narciarskie Livigno są idealne dla każdego, kto chce się nauczyć jeździć na nartach. Oferujemy różne kursy dostosowane do potrzeb dzieci, osób indywidualnych i grup.

Mamy bezpieczeństwo i odpowiednią wiedzęSzkoła narciarska Livigno posiada nowy sprzęt, dzięki któremu nauka jest szybsza, prostsza i przyjemniejsza. Zarezerwuj swoje pakiety narciarskie w Livigno już teraz.

PRYWATNE LEKCJE NARCIARSTWA

Lekcje w grupach narciarskich

4 dni zajęć grupowych 135

5 dni zajęć grupowych 145

6 dni zajęć grupowych 155

Zarezerwuj teraz
Kolonie narciarskie (dzieci w wieku 4/10 lat)

6 dni lekcji, lunch i zabawa od niedzieli do piątku, pod koniec tygodnia każde dziecko otrzyma certyfikat i odznakę! Cena 300

Zarezerwuj teraz
KORZYŚCI PŁYNĄCE Z REZERWACJI ONLINE.
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Oszczędność czasu i pieniędzy