Szkółka narciarska Livigno

Obszar narciarski Dos 18 w Livigno to idealne miejsce dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy. Znajdziesz tu wygładzane trasy oraz szerokie i łagodne stoki, co sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na nartach.

Obszar ten świetnie nadaje się również dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, ponieważ oferuje trasy o różnym stopniu trudności, progresywnie zwiększającym się w miarę wspinania się na wyższe partie gór.

Punkt spotkań ze szkołą narciarską Livigno znajduje się przy dolnej stacji wyciągu na obszarze Dos 18, skąd można również bezpośrednio dojechać gondolą na stoki w rejonie Carosello 3000 (wyższy poziom).

W przypadku prywatnych lekcji ze szkołą narciarską Livigno miejsce spotkań jest elastyczne i można je dostosować do indywidualnych preferencji.

Natomiast w przypadku lekcji grupowych i przedszkola ze szkołą narciarską Livigno ustalane jest konkretne miejsce spotkania na obszarze Dos 18 o godzinie 10:30.

Kim jesteśmy

Szkoła narciarska Livigno znajduje się na terenie narciarskim Dos 18 w Livigno via Saroch.

Dos 18 ski área w Livigno jest najlepszym miejscem w Livigno dla początkujących i średnio zaawansowanych. Znajdziecie tu toczący się dywan oraz szerokie i łagodne stoki...To idealne rozwiązanie dla tych, którzy uczą się pierwszych kroków na nartach.

Świetny również dla średnio zaawansowanych i dobrych narciarzy, ponieważ znajdziesz tu wszystkie poziomy tras w kolejności progresywnej, nawet aż do szczytów gór.
Z punktu spotkań szkoły narciarskiej Livigno można bezpośrednio dotrzeć gondolą na stoki Crosello 3000 (o wyższym poziomie).

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z REZERWACJI ONLINE.
  • Gwarantowana najniższa cena
  • Oszczędzaj czas i pieniądze