livigno szkółka narciarska dla dzieci po polsku

Przedszkole w Livigno położone w pięknych krajobrazach tego miejsca, jest wypełnione zabawkami i gotowe na przyjęcie dzieci poprzez kreatywne zajęcia. Przedszkole w Livigno jest przeznaczone głównie dla dzieci, ale również dla rodziców, którzy pragną usłyszeć ich śmiech i zaskoczyć je nowymi doświadczeniami na śniegu, gdzie dzieci mogą bawić się i jeździć na nartach. Dzięki temu mama i tata mogą świetnie spędzać czas na nartach i cieszyć się relaksem, mając pewność, że ich dzieci bawią się na śniegu pod opieką wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa oraz przyjaznego i zabawnego personelu rozrywkowego. Oferujemy specjalne lekcje narciarstwa dla początkujących, gwarantujące osiągnięcie wyników. Zajęcia te można dzielić z rodziną i przyjaciółmi na tym samym poziomie zaawansowania narciarskiego.
Nasza cena Cennik lekcji prywatnych
  • 6 dni lekcyjnych
    Od niedzieli do piątku, lekcje narciarskie + lunch
    (w restauracji) + gry w strefie dla dzieci
  •
    Od niedzieli do czwartku 10:30 № 14:30 ; piątek 10:30 № 12:30 po południu odbędzie się uroczystość z gadżetem i dyplomem dla wszystkich dzieci.

Miejsce spotkania w niedzielę o godzinie 10:00 na dole toczenia dywanu Dos 18 via Saroch Livigno

Zarezerwuj teraz
KORZYŚCI PŁYNĄCE Z REZERWACJI ONLINE.
  • Gwarantowana najniższa cena
  • Oszczędzaj czas i pieniądze