Polscy instruktorzy narciarstwa we Włoszech

Polski instruktor - Livigno

Lekcje jazdy na nartach oferowane przez wybitny zespół instruktorów narciarstwa w Livigno stanowią doskonałą okazję do nauki lub doskonalenia umiejętności, budowania pewności siebie na stoku oraz korzystania z pierwszegoństwa dostępu do kolejki linowej. W Livigno działa 150 certyfikowanych instruktorów narciarstwa. We Włoszech ten zawód jest traktowany bardzo poważnie. Z instruktorem narciarstwa w Livigno, który posiada regularne kwalifikacje, możesz być pewny, że otrzymasz profesjonalną i bezpieczną usługę zarówno dla siebie, jak i swojej rodziny. Instruktor narciarstwa w Livigno musi posiadać regularną licencję, aby móc nauczać we Włoszech. Jest to gwarancją, że ma on za sobą sportową karierę na wysokim poziomie oraz ukończył profesjonalny kurs szkoleniowy, umożliwiający mu udzielanie lekcji jazdy na nartach z pełnymi gwarancjami. Narciarstwo to świetna zabawa, ale wybór profesjonalisty w tej dziedzinie jest niezbędny i zapewnia bezpieczeństwo.

Franco Bernardi jest pasjonatem narciarstwa i należy do zespołu instruktorów narciarskich w Livigno z dużym doświadczeniem w nauczaniu narciarstwa.

Jest uśmiechniętą osobą, która oprócz tego, że nauczy Cię jeździć na nartach, sprawi, że od pierwszego spotkania poczujesz się komfortowo.

Dla Franco, to coś więcej niż tylko rozwijanie lepszej techniki, chodzi o to, aby mieć przyjemny, zabawny urlop narciarski z wyważoną mieszanką nie tylko bycia uczonym przez wysokiej klasy i doświadczonych instruktorów, ale także relaksowania się w innej atmosferze, znajdowania nowych i ekscytujących miejsc do odwiedzenia. Wszystko to podczas doświadczania tej niesamowitej i wspaniałej włoskiej kultury.

Zarezerwuj teraz